Projektipäällikkö

Kaija Arhio, yliopettaja

kaija.arhio@centria.fi

puh.044 449 2570

 

Viestintä

Anttoni Porri, TKI-asiantuntija

anttoni.porri@centria.fi

puh. 040 729 9935

 

Osatoteuttajat

 

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä JEDU, Niina Sarja, niina.sarja@jedu.fi 040 142 8694

Kuusamon kaupunki,  Kati Savolainen, kati.savolainen@kuusamo.fi   0408608684

Oulun ammattikorkeakoulu,  Tomi Huhtamäki, tomi.huhtamaki@oamk.fi 050 5670640         

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä,  Jouni Kaksonen, jouni.kaksonen@osao.fi 044 7037894

Oulun yliopisto, Kerttu Saalasti Instituutti,  Leena Eskola leena.eskola@oulu.fi 0400 906103

Raahen koulutuskuntayhtymä,  Anu Rautio, anu.rautio@raahenedu.fi  040 1357148


   
Follow us on social media: